Таймери до наступного поїзда у метро

У нашому метро на кожній платформі висять таймери, які показують коли поїхав потяг. Пасажирам ця інформація завжди здавалася дивною, бо не несе для них ніякої користі. Насправді ж ці таймери для машиністів. Але виникає питання нащо вони такі великі, бо можна ж було встановити малі та біля кабіни машиніста, щоб тільки він бачив. Тим паче, що за кордоном у багатьох метрополітенах є таймери, які показують час до наступного потяга. І це як раз зручно, оскільки дає можливість планувати подорож та має заспокійливу дію, оскільки точно знаєш коли поїзд приїде.

Часто це просто світлодіодні екрани. На фото Нью Йорк, Барселона, Лондон та Будапешт
Іноді можуть бути і екрани. Нью Йорк

Дехто в реаліях нашого метро не бачить сенсу в таких таймерах, оскільки інтервали руху малі та зазвичай не потрібно довго чекати. До того ж навіть якщо поїзд їде довше, то у тебе не має можливості змінити свій маршрут. Але на мою думку саме через психологічну дію такі таймери корисні, особливо у вечірній час, коли поїзди ходять з великим інтервалом.

Ті самі таймери у метро з часом від минулого поїзда. На фото видно маленький таймер для машиніста. Фото: «Экономічна правда»

Під час розробки варіантів навігації у 2015–2016 роках обговорювали, що такий таймер був би доцільний і думали, як можна його поєднати з вказівниками.

Ідеї розміщення таймерів на платформі

Під час розробки екранів метро, були ідеї перенести на станції той самий принцип, як в екранах, і рахувати приблизний час до поїздів, це технічно не було б складно, але щось не пішло. А сьогодні метрополітен радісно прозвітували, що «знайшли партнерські можливості впровадити». І це мало б бути добре, бо ще у 2015 році петицію про таймери підтримали понад 10 тисяч людей. Але навіть така непогана ідея, як таймери, отримала таке жахливе впровадження. І замість таймерів на кожній станції з’явиться 12 додаткових рекламних екранів, на яких додатково буде показуватись таймер. Але лишимо роздуми про причини та саме таку реалізацію, подивимось на виконання і дизайн.

Впроваджені рекламні екрани (з таймером) на станціях. Фото: Київський метрополітен

UPD: Виявляється таймер відображається навіть не весь час, а кожні 20 секунд, що робить таку реалізацю ще гірше.

Реклама на весь екран, а раз на 20 секунд вмикається та сама реклама, але з таймером, теж на 20 секунд.

Як можна зробити інакше?

Одна з систем метро. Оскільки це одна з систем у метро, то вона має продовжувати візуальну мову метро. Найближчий приклад — екрани у вагонах метро. Далі пофантазуємо, що можна зробити, використавши наявні екрани.

Користувачі. Першочергово потрібно виходити з потреб пасажирів. Що їм потрібно на платформі? Можна виділити такі потреби:
— Коли прийде наступний поїзд? А коли ще один?
— В який бік їдуть поїзди на цій платформі?
— До якої станції прямує наступний поїзд (бо у години пік поїзди можуть ходити короткими маршрутами, наприклад до Виставкового центру або Дарниці)?

Дві мови. Оскільки ми робимо інформацію доступною і для іноземців, то варто використати трансліт та переклад. Відокремити одну мову від іншої можна або у просторі, або у часі. Оскільки у нас екрани, то краще рознести мови у часі: в один проміжок часу показується лише одна мова і перемикати їх кожні 10–15 секунд.

Дизайн. крупніше можна показати саме наступний поїзд, а меншим розміром ще 3 наступні. При цьому можна вказувати виключення для коротких маршрутів. Зверху можна лишити додаткову смугу з годинником, датою, днем тижня та погодою (не знаю нащо це потрібно, але якщо і розміщувати, то на другому плані).

Навіть якщо піти «в лоб», то можна вивести лише основний таймер і це буде максимально читабельно.

А з рекламою?

Окей, якщо монітори встановлені за приватні кошти і на них треба показувати рекламу, тоді це теж можна врахувати. Але якщо це система у метро і показує інформацію метро, то має бути чітке розділення реклами та інформування. Можливі два варіанти:

  1. розташування відео зверху, а всієї інформації внизу;
  2. інформація збоку від відео. При цьому з боковим розташуванням можна подумати над тим, як вмістити ще і додаткові повідомлення від метро.
Можливий дизайн з рекламою
Візуалізація з рекламою

designer (web, UI, interfaces, wayfinding, identity & branding)

designer (web, UI, interfaces, wayfinding, identity & branding)