Таймери до наступного поїзда у метро

У нашому метро на кожній платформі висять таймери, які показують коли поїхав потяг. Пасажирам ця інформація завжди здавалася дивною, бо не несе для них ніякої користі. Насправді ж ці таймери для машиністів. Але виникає питання нащо вони такі великі, бо можна ж було встановити малі та біля кабіни машиніста, щоб тільки він бачив. Тим паче, що за кордоном у багатьох метрополітенах є таймери, які показують час до наступного потяга. І це як раз зручно, оскільки дає можливість планувати подорож та має заспокійливу дію, оскільки точно знаєш коли поїзд приїде.

Часто це просто світлодіодні екрани. На фото Нью Йорк, Барселона, Лондон та Будапешт
Іноді можуть бути і екрани. Нью Йорк
Ті самі таймери у метро з часом від минулого поїзда. На фото видно маленький таймер для машиніста. Фото: «Экономічна правда»
Ідеї розміщення таймерів на платформі
Впроваджені рекламні екрани (з таймером) на станціях. Фото: Київський метрополітен
Реклама на весь екран, а раз на 20 секунд вмикається та сама реклама, але з таймером, теж на 20 секунд.

Як можна зробити інакше?

Одна з систем метро. Оскільки це одна з систем у метро, то вона має продовжувати візуальну мову метро. Найближчий приклад — екрани у вагонах метро. Далі пофантазуємо, що можна зробити, використавши наявні екрани.

А з рекламою?

Окей, якщо монітори встановлені за приватні кошти і на них треба показувати рекламу, тоді це теж можна врахувати. Але якщо це система у метро і показує інформацію метро, то має бути чітке розділення реклами та інформування. Можливі два варіанти:

  1. інформація збоку від відео. При цьому з боковим розташуванням можна подумати над тим, як вмістити ще і додаткові повідомлення від метро.
Можливий дизайн з рекламою
Візуалізація з рекламою

designer (web, UI, interfaces, wayfinding, identity & branding)

designer (web, UI, interfaces, wayfinding, identity & branding)